Hakkımızda

Turizm sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahip ekibiyle hizmet sunan Cruisera 2012 yılında kurulmuştur. Kısa süre geçmesine rağmen kendisinden haklı olarak söz ettirmiştir.  Nehir ve Denizlerde farklı programlar yapmayı kendisine amaç eden Cruisera,  gerek yurtdışı ve gerek yurtiçi ortaklarıyla yapmış olduğu özel programları en iyi ödeme seçenekleriyle misafirlerinin beğenine sunmaktadır. Cruisera müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve konusunda uzman rehber ve tur liderleriyle çalışmaktadır.

Cruisera’yla Volga nehri  ile Rusya, Tuna Nehri ile Orta Avrupa ve Balkanlar, Ren Nehri ile Batı Avrupa ve Dinyeper Nehri ile Ukrayna’yı en güzel manzaraları eşliğinde nehirden keşfedebiliyorsunuz. Bavul toplama derdi olmadan her gün yeni bir limana yelken açabiliyorsunuz.

Şirket Künyemiz
Şirket: Cruisera Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Türsab Belge: Alazmu 7639
Adres: No:18/3 Ümit İş Hanı Kadıköy / İstanbul
Posta kodu: 34714
Vergi Daire: Kadıköy
Vergi No: 2070529857
Ticaret Sicil No: 845055

Telefon: +90 216 3382853
Fax: +90 216 338 28 54
GSM: +90 532 681 76 37

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Rus halkı tarafından ve diğer kişiler tarafından Volga Nehri adına şiirler ve şarkılar yazılmıştır. Eski bir yazar Volga Nehri hakkında şöyle demiştir; “Volga, tarihi, insanları ve doğası ile Rusya’nın ta kendisidir.” Bu söz gerçekten de doğrudur. Bu nehir Rusların tam kalbinden akar ve onlar burayı Volga diye değil de genellikle “Sevgili Volga Ana” diye çağırırlar. Bu nehir Avrupa’nın ve Rusya’nın en uzun nehridir. Uzunluğu takriben 3500 km. olan Volga, Moskova ile St. Petersburg arasındaki Valday tepelerinden doğar. Deniz seviyesinden 28 m. aşağıda olan Hazar Denizi’ne dökülür. Valday tepelerinde bulunan birçok göl ve bataklıklardan gelen kaynak kollarının birleşmesiyle meydana gelen Volga, Rjev’den itibaren ulaşıma elverişli bir halde akar. Moskova Kanalı’yla birleştiği yerden sonra genişliği 230 m.yi bulur. Bundan sonra nehirde düzenli bir ulaşım sağlanır. "Beyaz Geceler" olarak adlandırılmasının nedeni, bu isim Dostoyevski tarafından ilk defa kullanılarak bugünlere gelmiştir. Mayıs – Temmuz dönemlerinde güneşin çok geç saatlerde batması sebebi ve gecelerde aydınlık olduğu için bu gecelere büyük düşünür tarafından “Beyaz Geceler” denilmiştir. St. Petersburg’da güneş saat 00:00’a doğru batıyor ve 04:00’e doğru da doğuyor. Volga gezisi; kanallar, göller ve nehirlerden oluşuyor. Esasında bu gezi “KANALLAR, GÖLLER, NEHİRLER” olarak adlandırılabilirdi. Ayrıca şöyle bir ad da verilebilirdi “SU YOLU İLE MOSKOVA’DAN ST. PETERSBURG’A” veya programına göre; “ST. PETERSBURG’DAN MOSKOVA’YA.