Yorumlar

Ruya toker | 10-10-2015 14:23:08
Tekrar '' Cruisera '' Tekrar nehirler .25 .09.2015 bu kez Tuna Nehir Turu..Şahne bir geziydi,Prag'ta kaldıgımız Otel ,otelin temizliği kahvaltısı süperdi .Ayrıca Gemimiz , gemideki yemekler aktivitler ve hizmet son derece güzeldi.Bunun yanında çevre gezileri ve bizlere gösterilen ilgiden çok memnun kaldık. Bir kez daha seyyahatlarımızda Cruisera'yı secmiş olmaktan mutluluk duyduk.Tüm Cruisera çalışanlarına teşekkür ederiz..Başka seyyahatlerde buluşmak ümidiyle...
zeynep | 24-08-2015 17:22:00
Merhabalar
Neslihan Hanım;
Hamza Bey;

4 günlük Yunanistan adaları seyahatimiz mükemmel geçti. İtiraf etmeliyizki bu kadarını beklemiyorduk. Anlaşılan o ki bundan sonraki tüm gemi seyahatlerimizi sizin aracılığınızla yapıp herkese tavsiye edeceğiz. Size ve ekibinize ilgi ve alakanızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Zeynep, Elif, Merve ve Nazlı
Faruk YILDIZ | 13-07-2015 23:53:39
Sn. Neslihan TÜRKASLAN,
15.Haziran.2015 tarihinde yapılan "Osmanlı İzinde Tuna" turuna 3 aile ile katılmak için başvurduğumuzda, daha ilk andan itibaren göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve bilgilendirme doğru bir seçim yaptığımız izlenimini verdi. Bu izlenimimizin gerçeğe dönüştüğünü görmek bizi son derece memnun etti.
Tur programı mükemmeldi, en ufak bir problemle karşılaşmadık. Gemi personelinin yakın ilgisinden çok memnun kaldık.
Son derece eğlenceli, dinlendirici ve hoş bir gezi oldu.
Yapmış olduğunuz organizasyonun mükemmelliğinden ötürü sizleri kutlarım. Yeni seyahatlerimde ilk aklıma gelen firmanız olacaktır.
Başarılarınızın devamını dilerim.
AHMET O. ESIN | 13-07-2015 09:42:56
Sayın Neslihan Türkarslan,

Size, 27/06-4/07/2015 tarihleri arasında Rostropoviç nehir gemisi ile yapmış olduğumuz Volga turu ile ilgili olarak teşekkürlerimi sunmak için yazmaktaydım.
Gemi seyahatlerinde deneyimli bir kişi olarak (Yangtzee ve Nil nehirleri ile Adriyatik, Baltık ve batı Akdeniz denizleri) rahatlıkla ifade edebilirim ki;
Rostropoviç gemisi harikaydı (oda, servis, yemekler, ikramlar, personel, vb..),
Turlar güzeldi, program mükemmeldi
Rehberimiz işini çok iyi bilen, deneyimli ve kibar bir beyefendi idi
Daha ne olsun ki..
Ayrıca odamızı upgrade etme nezaketiniz için sizlere de ek teşekkürümüzü sunmayı bir borç biliyorum.
R.DENİZ KÖKSAL | 24-06-2015 16:39:25
VOLGA REHBERINIZ MESUT BEY, İLGİLİ, SAKİN BİR REHBER ÇOK MEMNUN KALDIK, TEŞEKKÜR EDERİZ
R.DENİZ KÖKSAL
Emel Turgut | 16-06-2015 17:57:43
21 mayıs 6 haziran arası katıldığımız petersburg mokova gemi turunda çok eylendik memnun kaldık blhassa tur rehberimiz Mesut Atalay a bizim nazımızı çektiği için çok teşekkür ederiz
Teoman Birkan | 17-05-2015 16:13:44
Esimle birlikte 5-12 Mayıs 2015 arasi bu romantik seyahati yaptik cok guzeldi. Tavsiye ederiz
İbrarahim Baycan | 15-01-2015 16:28:30
Merhaba,


27 Aralık 2014 -03 Ocak 2015 Ren Nehri üzerinde çok güzel bir hafta geçirdik teşekkürler. Daha sonraki turlarda da birlikte olmak dileğiyle.

İbrahim Kenan Baycan &Tülay Baycan

Mimko İnşaat
Aslı Uzun | 29-08-2014 16:02:04
Louis Cristal gemisiyle 12 Temmuz-15 Temmuz arasında yaptığım seyahat ettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Gerek rehberimiz gerek gemi personeli çok güler yüzlüydü ve her konuda bize yardımcı oldular.Geminin ziyaret ettiği adaların hepsi birbirinden güzeldi. Gerçekten bu turu çok sevdim ve çok memnun kaldım. En kısa zamanda benzeri bir turu tekrarlamak dileğiyle. Teşekkürler CRUISERA :)
ruya toker | 16-08-2014 16:47:05
Sevgili Hamza Bey
21.06 .2014 te Aleksandir gemisiyle volga turuna izmir den katildik.turla ilgili sikayet edilecek hicbirsey bulamiyorum .Hersey mukemmeldi. Cok keyifli gunler gecirdik.Rehberimiz sevgili Eren bey de cok ilgiliydi ayrica boyle bir rehberle calistiginiz icin sizi kutluyorum.Tekrar gorusmek uzere izmirden kucak dolusu sevgiler Dr Ruya Toker...

Siz de yorumunuzu yazın!

Adınız :
E-posta : * Bu bilgi ekranda görünmeyecektir.
Telefon : * Bu bilgi ekranda görünmeyecektir.
Yorumunuz :
 
.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Rus halkı tarafından ve diğer kişiler tarafından Volga Nehri adına şiirler ve şarkılar yazılmıştır. Eski bir yazar Volga Nehri hakkında şöyle demiştir; “Volga, tarihi, insanları ve doğası ile Rusya’nın ta kendisidir.” Bu söz gerçekten de doğrudur. Bu nehir Rusların tam kalbinden akar ve onlar burayı Volga diye değil de genellikle “Sevgili Volga Ana” diye çağırırlar. Bu nehir Avrupa’nın ve Rusya’nın en uzun nehridir. Uzunluğu takriben 3500 km. olan Volga, Moskova ile St. Petersburg arasındaki Valday tepelerinden doğar. Deniz seviyesinden 28 m. aşağıda olan Hazar Denizi’ne dökülür. Valday tepelerinde bulunan birçok göl ve bataklıklardan gelen kaynak kollarının birleşmesiyle meydana gelen Volga, Rjev’den itibaren ulaşıma elverişli bir halde akar. Moskova Kanalı’yla birleştiği yerden sonra genişliği 230 m.yi bulur. Bundan sonra nehirde düzenli bir ulaşım sağlanır. "Beyaz Geceler" olarak adlandırılmasının nedeni, bu isim Dostoyevski tarafından ilk defa kullanılarak bugünlere gelmiştir. Mayıs – Temmuz dönemlerinde güneşin çok geç saatlerde batması sebebi ve gecelerde aydınlık olduğu için bu gecelere büyük düşünür tarafından “Beyaz Geceler” denilmiştir. St. Petersburg’da güneş saat 00:00’a doğru batıyor ve 04:00’e doğru da doğuyor. Volga gezisi; kanallar, göller ve nehirlerden oluşuyor. Esasında bu gezi “KANALLAR, GÖLLER, NEHİRLER” olarak adlandırılabilirdi. Ayrıca şöyle bir ad da verilebilirdi “SU YOLU İLE MOSKOVA’DAN ST. PETERSBURG’A” veya programına göre; “ST. PETERSBURG’DAN MOSKOVA’YA.